אודות תובל כל מה שצריך בחינוך

תובל כל מה שצריך בחינוך היא חברה מובילה בתחום היזמות החינוכית המפיקה ארבעת מוצרי ליבה המספקים מענה לשתי מגמות מובילות בתחום החינוך – שיח קהילתי, פעילות חינוכית,  ועיצוב סביבות למידה – זאת לצד איכות ללא פשרות.

תובל כל מה שצריך בחינוך מנהלת ומפתחת את מוצריה וזאת על מנת לגוון, לשפר וליחד את השימושים השונים שעושים מוסדות החינוך במגוון אמצעי הפרסום שיווק, נראות וגיוס תלמידים, מורים ומפעילים לכלל מוסדות החינוך בארץ.

המוצרים שלנו:

תובל | מיתוג שיווק ופרסום מוסדות חינוך  -  סוד הקסם של ההצלחה השיווקית בפרסום היא ההתאמה לטכנולוגיה ולחידושים המתרחשים כיום בעולם בד בבד עם מקוריות וחשיבה בראש פתוח בהתאם לצורכי הלקוח. כחלק מאמונה זו, חברת תובל יוצרת עולם שיווקי וחינוכי חדש, אשר מצליח להעצים את התלמידים, המורים וההנהלה ויוצר מארג שיווקי חינוכי מסוג חדש. חברת תובל שואפת להמשיך ולהגשים את המהפך שאותו התחילה, למתג ולשווק את המוסד החינוכי באופן המתאים לו ולהוביל ללמידה חווייתית בלתי נשכחת. עד היום מתגנו ופעלנו לעלות את אחוזי הרישום באופן משמעותי בעשרות ישיבות אולפנות ותיכונים דתיים ברחבי הארץ.

סולם – סביבות למידה משמעותיות - לכל בית ספר יש את הערכים והרצונות שהוא מעונין לקדם אצל תלמידיו, אנו מעצבים על פי הקריטריונים החשובים לבית הספר וזאת על מנת לייצר את סביבת הלימוד שתביא לתוצאה המבוקשת של לימוד משמעותי בבית הספר.  עיצוב סביבה לימודית נכונה, תומך בחוויית הלמידה ותורם לשיפור ההישגים הלימודיים על ידי יצירת גירויים מתמידים אשר מסייעים בתהליך הלמידה והופכים אותו לחוויה בעלת משמעות.  אנו ב"סולם - עיצוב סביבות למידה משמעותיות" מעצבים סביבות לימוד איכותיות בהתאם לנושא הלימודי, לאופיו של בית הספר ולגיל התלמידים.

חולם | חווית למידה משמעותית - מספק למוסדות חינוך את כל המידע הדרוש להפקת פעילות חינוכית משמעותית מרמת התוכן ועד לפרטים הטכניים. מאפשר למנהל בית הספר לרכז החברתי ולכל בעל תפקיד אחר לבצע את תפקידו מא' ועד ת' במקום אחד שיש בו כל מה שנחוץ לתכנון הפעילות.

חינוך סרוג – אתר האינטרנט למוסדות החינוך הדתי בישראל - תפקידו של האתר הוא להעניק לתלמיד את מפת מוסדות החינוך הדתיים בישראל עם כלים והכוונה לבחירת המוסד החינוכי הנכון עבורו. האתר שם דגש לנתינת כלים לתלמיד/ה המחפשים מוסד חינוכי.

תיש – אתרי אינטרנט למוסדות חינוך - חברה המציעה מערכת פורטלים מתקדמת, איכותית שמאפשרת לכל מוסד חינוכי את היכולת לשמור על ייחודיות מחד ומאידך לא להתפשר על איכות טכנולוגית  ! האמירה החינוכית בבית הספר יכולה לבוא לידי ביטוי בצורה החדשנית היצירתית והייחודיות של כל מוסד, בסל הכלים הרחב שקיים במערכת !

דרושים בחינוך – תיווך בין מוסדות החינוך בארץ לאנשי הוראה, מינהלה ותחזוקה בד בבד עם כלים למחפש העבודה וכלים לנותני העבודה במציאת עובדים

קטלוג ספקי חינוך - אנו מספקים למוסדות חינוך את כל המידע הדרוש להפקת פעילות חינוכית משמעותית מרמת התוכן ועד לפרטים הטכניים. האתר מאגד רשימה ארוכה של מרצים מובילים בתחומם, מנחי סדנאות ופעילויות מיוחדות, מפעילים חברתיים, שירותי הפקה לאירועים, טיולים ואכסניות נוער, שירות תקשוב פרסום ועוד.

סטודיו תובל אם מוסד חינוכי היה עץ היה ניתן לראות פעילות ענפה בתחומים רבים: ענף החינוך, ענף התוכן הלימודי, ענף הערך המוסף, ענף הקשר עם ההורים וכו'. מאחר ואנו ב-"תובל" מבינים שיש לכם עיסוקים רבים, אנו מציעים לטפל בתחום הדפוס והפרסום בבית הספר, כולל: פלאיירים לקראת פתיחת הרשמה, חוברות מידע על בית הספר, הזמנות לאירועים שונים, מידעונים, עיתוני בית ספר, ספרי מחזור, תמונות מחזור וכו'. "תובל" מציעה מגוון פתרונות תוך ליווי של צוות עריכה וגרפיקה מקצועי, קשוב ומנוסה ועבודה מול בתי דפוס מובילים ואמינים.
 
החזון והערכים שלנו

החזון והערכים שלנו

תובל - כל מה שצריך בחינוך - מאמינה כי סוד הקסם של ההצלחה  הוא ההתאמה לטכנולוגיה ולחידושים המתרחשים כיום בעולם. כחלק מאמונה זו, חברת תובל יוצרת עולם שיווקי וחינוכי חדש, אשר מצליח להעצים את התלמידים, המורים וההנהלה ויוצר מארג למידה מסוג חדש. חברת תובל שואפת להמשיך ולהגשים את המהפך שאותו התחילה, למתג ולשווק את המוסד החינוכי באופן המתאים לו ולהוביל ללמידה חווייתית בלתי נשכחת.
מקצועיות

מקצועיות

אנו בתובל - כל מה שצריך בחינוך ,מאמינים שכל משימה יכולה להיעשות אבל אנו מקפידים שהיא תיעשה בצורה המקצועית ביותר תוך הקפדה על הדברים הקטנים והנראות שלהם בד בבד עם ביצוע המשימה בשלימותה לשביעות רצון הלקוח.
 
 חדשנות

חדשנות

אנו בתובל – כל מה שצריך בחינוך, מאמינים "שחנוך לנער על פי דרכו" משמעותו להתאים את כלי החינוך לעולם המשתנה אנו יודעים להתאים את הצרכים הלימודיים, פרסומיים, שיווקיים של המוסד החינוכי לעלם התוכן של קהילת בית הספר הקיימת והעתידית. תוך שילוב אמצעים וכלים מתוקשבים מהמתקדמים ביותר עם הקפדה על שמירת ערכי בית הספר.
 
למידה חווייתית

למידה חווייתית

אנו בתובל – כל מה שצריך בחינוך, מאמינים שידע הוא דבר נרכש שאותו צריך ללמד בדרך חוויתי ומותאמת לתלמיד עצמו. הניסיון שלנו מראה שחשיבה משותפת ורמת גימור גבוהה גורמת לתלמיד רצון להסתקרן וללמוד בצורה טובה יותר.
 
ייחודיות

ייחודיות

אנו בתובל- כל מה שצריך בחינוך, מאמינים שלכל מוסד חינוכי יש את הייחודיות שלו והאופי המיוחד שלו. למרות שבית ספר בנוי מכיתות,  תלמידים מורים וצוות ניהול, לכל.

  •